Mozaika – krása ukrytá ve střepech

Mnoho lidí chce u činit svůj domov jedinečný. Mnohdy však není třeba vymýšlet žádné složitosti. Dekorativní, originální a krásnou se může stát i tak banálí věc, jako u jsou například servisní dvířka v koupelně. Mozaika a mozaikové prvky dodají prostoru nový rozměr a zvlášní kouzlo.

Příležitostné tvorbě mozaik se věnujeme řadu let. S prvními mozaikami jsme experimentovali v našem domě. První vznikla v místnosti, kde se nyní nachází akátová vzorkovna, pak přišly na řadu koupelny. Od té doby přijímáme zakázky na malé i větší realizace. Na přání omozaikujeme servisní dvířka, parapet, stará stůl, libovolný prostor na zdi. Ukázky jednotlivých prací a deitalů najdete v naší fotogalerii.

Ceny mozaikových realizací jsou velmi individuální, záleží vždy na velikosti mozaiky, grafické náročnosti, množství detailů, druhu použitých materálů i umístění. Pokud vás naše práce zaujala a rádi byste si dům nebo byt mozaikou ozdobili, kontaktujte nás. Nezávazně probereme vaše představy, možnosti a na základě toho připravíme grafický návrh mozaiky, technické ře

šení a cenovou kalkulaci.

AKTUÁLNÍ NABÍDKY MOZAIKOVÝCH PROJEKTŮ:

Líbí se nám myšlenka znovuvyužití starých věcí. Mají neopakovatelnou atmosféru, duši, příběh, který si s nesou. Líbí se nám prolínání starého s novým. A pokud se podaří do toho všeho zakomponovat třeba i vášeň pro ornitologii, pecka 🙂 Výsledek můžete zhodnotit sami. Mrkněte na jeden z našich dvou aktuálně dokončených projektů Sýkora na šípku.
– Mozaikové zrcadlo Z Říše divů s kočkou Šklíbou, produktový list ZDE
– Stůl z šicího stroje SINGER a mozaikou Sýkora na šípku, projektový list ZDE

 

 

 

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@svetakatu.cz
  • www.svetakatu.cz

Mapa

Staňte se fanouškem