Kontakt

Vzorkovna

Protože není nad to si věci osahat, najdete u nás i vzorkovnu. Rádi s vámi při kávě nebo domácím bylinkovém čaji probereme vaše představy a přání. Můžete si tu vyzkoušet jednu z našich akátových závěsných lavic, prohlédnout si vzorkovník barevných nátěrů, ukázky akátových parapetů, schodnic, interiérových i venkovních designovek. Máte-li to do Krasu daleko, využijte naší nabídky zaslání vzorku akátové destičky zdarma. Budete si tak moci akát zblízka prohlédnout, potěžkat, přivonět si k němu. Protože často býváme v terénu na zakázkách, doporučujeme domluvit si návštěvu vzorkovny předem na telefonu 605 541 224, nebo e-mailu objednavky@svetakatu.cz.

Kontaktní údaje:

Dana Nováková, objednávky, marketing: tel. 605 541 224, e-mail: objednavky@svetakatu.cz
Miloš Hotař, technický a stavební poradce, výroba: tel. 605 900 020, e-mail: info@svetakatu.cz

Jak se k nám dostanete
Naše firma sídlí v samotném centru Moravského krasu, v obci Vilémovice, v těsném sousedství propasti Macocha. Dříve jsme provozovali půjčovnu koloběžek, což je důvod, proč na vás z plotu a ze střechy vykoukne koloběžka. Parkovat můžete na zrušených autobusových zastávkách na konci obce ve směru na Blansko (prakticky vedle našeho domu), anebo přímo na nájezdu před naším domem, pokud je zde místo.

GPS souřadnice:                                      49,362100 a 16,746900

Přijíždím od Blanska:                              Jsme druhý dům v obci vlevo.
Přijíždím od Jedovnic:                             Jsme předposlední dům vpravo na silnici směr Blansko.
Přijíždím z Ostrova u Macochy:             Na hlavní křižovatce odbočte vpravo, směr Blansko, jsme předposlední dům vpravo.

Fakturační a údaje

Svět akátu s.r.o.
IČO: 06984231
DIČ: CZ06984231
Firma je zapsána v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, oddíl C., vložka 105406.

Sídlo a provozovna:                 Vilémovice 95, 679 06 pošta Jedovnice
Facebook:                                  www.facebook.com/svetakatu

O nás

Naše první seznámení s akátem proběhlo v roce 2009. V Hradčanech u Tišnova jsme stavěli konstrukci slaměného domu a přáním rodiny bylo mít velkou akátovou terasu kolem celého domu. Křivolaké houževnaté dřevo netradičních bareve s nádhernou výraznou kresbou nám učarovalo. Práce s akátem je sice pro jeho tvrdost náročná, ale výsledek stojí za to. Od té doby jsme se k akátu vraceli víc a víc. Kromě akátových teras jsme si na své konto připsali houpací akátové lavice, schody, parapety, akátová pískoviště, z nichž jedno dělá radost dětem z dětského domova v Kralupech nad Vltavou.

V roce 2018 jsme se rozhodli věnovat se akátu naplno a založili jsme rodinnou firmu Svět akátu s.r.o. Naší původní specializací je truhlářství a tesařství, mnohé z našich předchozích realizací si může prohlédnout na facebookové stránce www.facebook.cz/originalnisvet. Díky dvacetiletým zkušenostem tak můžeme s čistým štítem říci, že jsme schopni vyrobit na míru takřka cokoliv. V naší nabídce najdete řadu bytových a zahradních doplňků,  na míru vám vyrobíme akátovou pergolu, atypickou terasu, anebo třeba dětský zahradní domeček se zelenou střechou. Samozřejmostí je individuální poradenství, rádi vám poradíme i s technickým řešením zamýšlených staveb, poradíme, jak se o akát starat, čím ho ošetřovat. A protože z akátu zužitkováváme skutečně všechno, můžete si od nás objednat i palivové dřevo.

V případě jakýchkoliv dotazů se nás neváhejte obrátit, rádi vám budeme k dispozici.

Dana Nováková a Miloš Hotař

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@svetakatu.cz
  • www.svetakatu.cz

Mapa

Staňte se fanouškem