Fotogalerie

Akátový dřevník

Doma nám zbylo pár akátových desek, tak jsme neváhali a vyrobili si z nich jednoduchý akátový dřevník. Jeho průměrná výška je 170 cm, délka 220 cm a hloubka 70 cm. Ošetřen je ochranným napouštěcím olejem BONDEX, odstín Teak. Výhledově na dřevníku uděláme zelenou střechu osazenou netřesky a suchomilnými rostlinami.

Houpací lavice

Houpací lavice a křesla patří k našim základním produktům. Vyrábíme lavice různých velikostí i barevných odstínů. Lavice lze kotvit do trámů, nosných konstrukcí, anebo do samostatných samonosných konstrukcí.

Kresba akátu

Akát – to je křivolaké houževnaté dřevo s nádhernou výraznou kresbou a širokým barevným spektrem žluto-zeleno-hnědé.

Mozaiky - krása ukrytá ve střepech

Mnoho lidí chce učinit svůj domov jedinečný. Mnohdy však není třeba vymýšlet žádné složitosti. Dekorativní originální a krásnou se může stát i tak banální věc, jako servisní dvířka v koupelně. Mozaika a mozaikové prvky dodají prostoru nový rozměr a zvláštní kouzlo.

Vzorkovna

Není nad to si věci osahat. Proto u nás, na adrese Vilémovice 95, najdete i vzorkovnu. Můžete si zde vyzkoušet jednu z našich houpacích lavic, prohlédnout si vzorkovník barevných nátěrů, ukázky akátových parapetů, schodnic, interiérových i venkovních designovek.

Naše další realizace

Fotky ze zakázek realizovaných na míru. Protože ale pořizování fotodokumentace při práci je naší slabinou (pořád na to zapomínáme), galerii bude doplňovat postupně.

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@svetakatu.cz
  • www.svetakatu.cz

Mapa

Staňte se fanouškem