Ceník

Jednotlivé výrobky, jejich technickou specifikaci a detailní ceníky najdete v jednotlivých nabídkových produktových listech:

V případě zakázek na míru cenu stanovujeme individuálně. Ke stanovení přesné ceny potřebujeme znát parametry zamýšlené realizace / stavby: velikost a technické detaily (například jakou střechu chcete mít nad posezením, z jaké krytiny má být, jaké doplňky či ozdobné prvky budete chtít, v jakém terénu se má stavět apod.). Praktické informace týkající se záruk, způsobů platby, uzavírání smluv o dílo, možností dopravy, doporučení pro ochranu akátových výrobků a staveb a mnoho dalšího najdete v obchodních podmínkách.

Objednávky zboží

Své objednávky a veškeré dotazy k nim směřujte na e-mail: objednavky@svetakatu.cz, případně nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle 605 541 224. Do objednávky prosím uveďte své jméno, příjmení, adresu bydliště a telefon. Tyto údaje budou použity pro vystavení faktury (fakturační údaje odběratele), a v případně k vystavení smlouvy o dílo.

Zakázky na míru

Velkou část zakázek realizujeme na míru. Pokud chcete nacenit například realizaci celého schodiště, výstavbu terasy, pergoly, zahradního posezení, plotu, terasy, neváhejte nás nezávazně kontaktovat prostřednictvím emailu objednavky@svetakatu.cz. Abychom pro vás mohli sestavit cenovou nabídku, potřebujeme vědět:
1. co chcete vyrobit nebo vybudovat,
2. specifikaci rozměrů a popis vaší představy, jak má výsledné dílo vypadat, fungovat, k čemu má sloužit apod.,
3. kde má být zakázka realizována (město / obec),
4. v jakém časovém horizontu chcete zakázku realizovat,
5. kontaktní údaje (telefonní číslo), abychom mohli upřesnit případné další technické detaily.

Na základě připravíme cenou nabídku, případně se domluvíme na osobním zaměření a obhlídce místa (zejména u staveb a větších realizací). Obvykle vás kontaktujeme do tří pracovních dnů od obdržení poptávky. Pokud se rozhodnete naši nabídku přijmout, následně uzavřeme smlouvu o dílo.
Zaměření i poradenství poskytujeme vždy ZDARMA

Kontaktujte nás

  • Vilémovice 95, 679 06 Jedovnice
  • +420 605 541 224
  • objednavky@svetakatu.cz
  • www.svetakatu.cz

Mapa

Staňte se fanouškem